Ubytování Albrechtice - malý penzion

Vybavení penzionu

Menší penzion byl uveden do provozu v r. 2000 jako nový a komfortně zařízený. Naši hosté zde mají k dispozici toto vybavení pro ubytování Jizerské hory:

 • 12 lůžek ve 4 pokojích - 2 lůžkové, 3 lůžkové pokoje a 4 lůžkové pokoje
 • pokoje jsou vybaveny nábytkem židlemi, skříněmi a postelemi, každý pokoj má vlastní WC a koupelnu
 • v budově je pro hosty prostorná společenská místnost, s TV, satelitními programy, barem a restaurací
 • hosté mohou využít pěkný venkovní bazén, ohniště a parkoviště pro auta
 • úschovna lyží a jízdních kol

Malý penzion v létě - pohled od parkoviště, v popředí venkovní bazén

Malý penzion v létě - pohled od parkoviště, v popředí venkovní bazén

Stravování

Zajišťujeme snídaně a večeře v restauraci penzionu v přízemí:

 • snídaně v 8:00 - 8:30
 • večeře v 18:00 - 18:30

V restauraci je pípa, kde lze kdykoliv natočit čerstvé pivo, v baru je box s chlazenými nápoji, zakoupíte zde křupavé brambůrky, solené buráky, sušenky apod.

Pobytové turnusy

Ve malém penzionu jsou k dispozici týdení pobyty v turnusové cyklech od soboty do soboty. V případě potřeby si s námi můžete dohodnout i jiné časové termíny pokud to bude možné, rádi Vám vyhovíme.

Společenská místnost, restaurace, bar

Ve velké dobře vybavené společenské místnosti v přízemí podáváme snídaně a večeře. V této společenské místonosti mají hosté k dispozici bar s chlazenými nápoji, točeným pivem a slané buráky, sušenky apod.

Společenská místnost má kapacitu 12 míst k sezení

Společenská místnost má kapacitu 12 míst k sezení

 

Pokoje

V menším penzionu jsou pěkně vybavené pokoje pro hosty. Naleznete zde dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj má samostatnou koupelnou a WC. Pokoje jsou vybaveny postelemi, úložnými skříněmi, stolkem se židlemi a věšáčky.

Vybavení pokojů - malý penzion 1 Vybavení pokojů - malý penzion 2 Vybavení pokojů - malý penzion 3 Vybavení pokojů - malý penzion 4


Všechny pokoje - menší penzion.


Další vybavení

Malý penzion je dále vybaven tímto zařízením pro hosty:

 • úschovna lyží a kol
 • venkovní ohniště s grilovacím zařízením
 • parkoviště pro osobní automobily
 • venkovní bazén
 • skluzavka pro děti

Pronájem chalupy až 16 lůžek s vlastním vařením

Menší penzion Vám můžeme kdykoliv v průběhu roku pronajmout celý jako chalupu s vlastním vařením v jedné kuchyni.

Cena pronájmu za celý penzion se čtyřmi pokoji na týden činí 23 000 Kč bez dalších poplatků za energie, doplácí se pouze malý poplatek za přechodné ubytování.

Kontakt

Adresa Penzion Jana Hübnerová
468 43 Albrechtice v Jizerských horách, č.p. 360
Telefon: +420 - 602 872 445
Email: penzionjanahubnerova@seznam.cz

Poloha na mapě

Penzion Jana Hübnerová Ubytování penzion Albrechtice Jizerské Hory

Jizerské hory

Z Albrechtic je dobré východisko do Jizerských hor ať již na pěší túry či na kolo, nebo v zimě na běžky. Přímo v Albrechticích je známý lyžařský areál s několika lyžařskými vleky, lanovkou a sjezdovými tratěmi. V Jizerských horách v zimě najdete řadu dalších menších lyžařských center, např. Severák, Bedřichov, Josefův Důl, Jablonec nad Nisou apod. Tato ostatní centra jsou ale spíše místního významu a jsou vhodné pro lyžaře začátečníky, nebo pro menší děti. Jizerské hory mají v Čechách pravděpodobně nejlepší běžkařské tratě, nejlépe udržované a s ideálním profilem stoupání a klesání. Ne bezdůvodně se každým rokem běhá závod Jizerská padesátka právě zde.

Jizerská karta

Česká kuchně

V Penzionu Jany Hübnerové vaří jídla zpravidla šéfkuchař Roman Hübner, který preferuje kvalitní česká jídla. Můžete se zde těšit na takové místní speciality jako je krkonošské kyselo, nebo bramborák. Jídlo je chutné a vydatné, jak je na horách potřeba, aby hosté doplnili po celodenním sportování potřebné živiny. V jídelníčku zde najdete dále klasická jídla jako je kuře s rýží, nebo vídeňský vepřový řízek s bramborem. K snídani jsou vždy čerstvé rohlíky a chleba, na výběr je z několika sýrů, paštik či salámů. Na požádání podáváme ke snídani kávu. Čaj si objednáte takový, jaký vám vyhovuje - na výběr je z několika druhů kvalitních čajů.